Moodle Views (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Module
ka: მოდული

en: Other
ka: სხვა

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
