Moodle Views (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Summary
lt: Įžanga

en: Email
lt: El. paštas

en: Module
lt: Modulis

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Other
lt: Kiti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Date and time
lt: Data ir laikas
