Moodle Views (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Email
lv: E-pasts

en: Module
lv: Modulis

en: Category description
lv: Kategorījas apraksts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Other
lv: Citi

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Date and time
lv: Datums un laiks
