Moodle Views (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Number
mr: अंक

en: Country
mr: देश

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Summary
mr: संक्षेप

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Suspended
mr: निलंबित
