Moodle Views (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Other
my: အခြား

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်
