Moodle Views (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Number
no: Antall

en: Country
no: Land

en: Category
no: Kategori

en: Name
no: Navn

en: Summary
no: Sammendrag

en: Email
no: E-post

en: Module
no: Modul

en: Sort order
no: Sorteringsrekkefølge

en: Start date
no: Startdato

en: Other
no: Annet

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: Full name
no: Fullt navn

en: Date and time
no: Dato og tid

en: Enable to override this field's links.
no: Aktiver for å overstyre dette feltets lenker.
