Moodle Views (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Date and time
ne: मिति र समय
