Moodle Views (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Number
oc: Nombre

en: Country
oc: País

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: Summary
oc: Resumit

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Module
oc: Modul

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Start date
oc: Data de començament

en: Other
oc: Autre

en: Full name
oc: Nom complet

en: Date and time
oc: Data e ora

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.
