Moodle Views (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Date and time
sr: Датум и време
