Moodle Views (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Number
sv: Tal

en: Country
sv: Land

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Email
sv: E-post

en: Module
sv: Modul

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Start date
sv: Startdatum

en: Other
sv: Övriga

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Percentage
sv: Procent

en: Letter
sv: Bokstav

en: Start time
sv: Starttid

en: Date and time
sv: Datum och tid

en: Enable to override this field's links.
sv: Aktivera för att åsidosätta detta fälts länkar.
