Moodle Views (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Country
te: దేశం

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Summary
te: సారాశం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Other
te: ఇతర

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: Date and time
te: తేదీ మరియు సమయం
