Moodle Views (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Country
th: ประเทศ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Other
th: อื่นๆ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Date and time
th: วันที่และเวลา
