Moodle Views (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Number
ur: نمبر

en: Country
ur: ملک

en: Category
ur: زمرہ

en: Name
ur: نام

en: Summary
ur: خلاصہ

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل
