Moon Phases (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Country
ca: País

en: Region
ca: Regió

en: Calendar
ca: Calendari

en: City
ca: Ciutat

en: address
ca: adreça
