Moon Phases (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Country
cs: Země

en: Calendar
cs: Kalendář

en: City
cs: Město

en: Postal Code
cs: PSČ
