Moon Phases (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Country
cy: Gwlad

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Calendar
cy: Calendr

en: City
cy: Tref
