Moon Phases (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Country
da: Land

en: Calendar
da: Kalender

en: City
da: By

en: address
da: adresse

en: Postal Code
da: Postnummer
