Moon Phases (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Country
de: Land

en: Calendar
de: Kalender

en: City
de: Stadt

en: address
de: Adresse

en: Postal Code
de: Postleitzahl

en: Moon Phases
de: Mondphasen

en: New Moon
de: Neumond

en: First Quarter
de: Erstes Viertel

en: Full Moon
de: Vollmond

en: Last Quarter
de: Letztes Viertel
