Moon Phases (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Country
el: Χώρα

en: Region
el: Περιοχή

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: City
el: Πόλη
