Moon Phases (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Country
es: País

en: Region
es: Región

en: Calendar
es: Calendario

en: City
es: Ciudad

en: address
es: dirección

en: Postal Code
es: Código postal
