Moon Phases (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Country
et: Riik

en: Region
et: Regioon

en: Calendar
et: Kalender

en: City
et: Linn

en: Postal Code
et: Postiindeks
