Moon Phases (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Country
fi: Maa

en: Region
fi: Alue

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal Code
fi: Postinumero
