Moon Phases (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Country
fr: Pays

en: Region
fr: Région

en: Calendar
fr: Calendrier

en: City
fr: Ville

en: address
fr: adresse

en: Postal Code
fr: Code postal

en: Format: 10001 or 10001-1234 or 10001 1234
fr: Format : 10001 ou 10001-1234 ou 10001 1234
