Moon Phases (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Country
he: מדינה

en: Region
he: איזור

en: Calendar
he: לוח שנה

en: City
he: עיר

en: address
he: כתובת

en: Postal Code
he: מיקוד
