Moon Phases (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Country
hu: Ország

en: Region
hu: Régió

en: Calendar
hu: Naptár

en: City
hu: Város

en: address
hu: cím

en: Postal Code
hu: Irányítószám
