Moon Phases (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Country
id: Negara

en: Region
id: Wilayah

en: Calendar
id: Kalender

en: City
id: Kota

en: Postal Code
id: Kode Pos
