Moon Phases (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Country
it: Paese

en: Region
it: Regione

en: Calendar
it: Calendario

en: City
it: Città

en: Postal Code
it: Codice postale
