Moon Phases (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Country
ja: 国

en: Region
ja: リージョン

en: Calendar
ja: カレンダー

en: City
ja: 市区町村

en: Postal Code
ja: 郵便番号
