Moon Phases (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Country
lv: Valsts

en: Region
lv: Reģions

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: City
lv: Pilsēta
