Moon Phases (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Country
nl: Land

en: Region
nl: Gebied

en: Calendar
nl: Kalender

en: City
nl: Plaats

en: address
nl: adres

en: Postal Code
nl: Postcode
