Moon Phases (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Country
pl: Państwo

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: City
pl: Miasto

en: address
pl: adres

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy
