Moon Phases (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Country
pt: País

en: Region
pt: Região

en: Calendar
pt: Calendário

en: City
pt: Cidade

en: address
pt: endereço

en: Postal Code
pt: CEP
