Moon Phases (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Country
ru: Страна

en: Region
ru: Область

en: Calendar
ru: Календарь

en: City
ru: Город

en: address
ru: адрес

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Error geocoding your location.
ru: Ошибка геокодирования Вашего местоположения.
