Moon Phases (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Country
sk: Krajina

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Calendar
sk: Kalendár

en: City
sk: Mesto

en: Postal Code
sk: PSČ
