Moon Phases (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Country
sv: Land

en: Calendar
sv: Kalender

en: City
sv: Stad

en: Postal Code
sv: Postnummer
