Moon Phases (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Country
th: ประเทศ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: City
th: จังหวัด

en: address
th: ที่อยู่

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์
