Moon Phases (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Country
tr: Ülke

en: Region
tr: Bölge

en: Calendar
tr: Takvim

en: City
tr: Şehir

en: address
tr: adres

en: Postal Code
tr: Posta Kodu
