Moon Phases (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Country
vi: Quốc gia

en: Region
vi: Vùng

en: City
vi: Thành phố

en: address
vi: địa chỉ

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện
