Moon Phases (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Calendar
nl: Kalender

en: Descriptions
nl: Beschrijvingen

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen
