Moon Phases (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Country
uk: Країна

en: Region
uk: Область

en: Calendar
uk: Календар

en: City
uk: Місто

en: address
uk: адреса

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Error geocoding your location.
uk: Поле геокодування вашого місця розташування.
