Moon Phases (7.x-2.0-rc2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Calendar
uk: Календар

en: Descriptions
uk: Описи

en: day | days
uk[0]: день
uk[1]: дні
uk[2]: днів
