Moon Phases (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Calendar
hu: Naptár

en: Descriptions
hu: Leírások

en: day | days
hu[0]: nap
hu[1]: nap
