Moosend (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: User
el: Χρήστης

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Full
el: Πλήρες

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: None.
el: Κανένα.

en: Reports
el: Αναφορές

en: clone
el: κλωνοποίηση

en: The e-mail address you specified is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail που εισάγατε δεν είναι έγκυρη.
