Moosend (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Full
eu: Osoa

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: None.
eu: Ezer.

en: Reports
eu: Txostenak

en: The e-mail address you specified is not valid.
eu: Eman duzun' helb. elek. baliogabea da.
