Moosend (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Full
fi: Kokonainen

en: send
fi: lähetä

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: None.
fi: Ei mitään.

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reports
fi: Raportit

en: clone
fi: kloonaa

en: The e-mail address you specified is not valid.
fi: Antamasi sähköpostiosoite ei kelpaa.

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Compare
fi: Vertaile

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Import @entity_type
fi: Tuo entiteetti tyyppiä @entity_type
