Moosend (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: User
gl: Usuario/a

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Sent
gl: Enviado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Full
gl: Completo

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: None.
gl: Ningún.

en: Reports
gl: Informes

en: clone
gl: clon

en: The e-mail address you specified is not valid.
gl: O enderezo de correo-e que indicou non é válido.

en: Draft
gl: Borrador

en: Archived
gl: Arquivado
