Moosend (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: User
hr: Korisnik

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: None.
hr: Nijedan.

en: Reports
hr: Izvješća

en: The e-mail address you specified is not valid.
hr: Adresa e-pošte koju ste naveli nije važeća.
