Moosend (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: User
jv: Panganggo

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Reports
jv: Laporan

en: The e-mail address you specified is not valid.
jv: Alamat e-mail sing Sampéyan tulis ora bener.
