Moosend (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: User
lv: Lietotājs

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Full
lv: Pilns

en: send
lv: nosūtīt

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: None.
lv: Neviens.

en: Reports
lv: Atskaites

en: clone
lv: klonēt

en: The e-mail address you specified is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese nav derīga.

en: Next step
lv: Nākamais solis

en: Draft
lv: Melnraksts
