Moosend (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Reports
mg: Tatitra
